چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

آزمون " ارتقاء و گواهینامه دستیاری روانپزشکی " دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد

   آزمون " ارتقاء و گواهینامه دستیاری روانپزشکی " دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (پنجشنبه) همزمان با دیگر دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در تهران ( قطب 10)، در این دانشگاه برگزار شد.

    دکتر" سهیلا شهشهانی پور" مدیر آموزش تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با اعلام این خبر به خبرنگار وبدای دانشگاه ،  گفت: 39 تن از دستیاران روانپزشکی که در سالهای اول تا چهارم دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تحصیل می کنند، در این آزمون شرکت کردند.

    وی افزود: این آزمون که سالی یکبار برگزار می شود، امروز از ساعت 9 الی 12، با  150 سئوال،  توان علمی دستیاران روانپزشکی را مورد ارزیابی قرار داد.

    گفتنی است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در مجموعه دانشگاه های علوم پزشکی کشور و تحت نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعالیت می کند و علاوه بر تعلیم و تربیت دانشجو در رشته روانپزشکی، در دیگر رشته های مربوط به حوزه های سلامت روان، توانبخشی و سلامت اجتماعی، نیز به تعلیم و تربیت نیروی متخصص مشغول است.

   مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد)، بعنوان بزرگترین بیمارستان روانپزشکی کشور و منطقه خاورمیانه که فیلد آموزشی دانشجویان روانپزشکی، روانشناسی و رشته های توانبخشی محسوب می شود، تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی فعالیت می کند.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١٤:٣١ - پنج شنبه ٢٠ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٧٩٥    /    تعداد نمایش : ٨٦٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج