چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به مناسبت فرارسیدن سالروز ملی « فیزیوتراپی »

   رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (چهارشنبه) با انتشار پیام، فرارسیدن سالروز ملی « فیزیوتراپی » (دوم مردادماه) را به اعضای هیات علمی و دانشجویان رشته فیزیوتراپی و همچنین به فیزیوتراپیست های سراسر کشور تبریک گفت.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، متن کامل پیام دکتر « امیرمسعود عرب » به این شرح است:

    فرا رسیدن دوم مردادماه و مناسبت سالروز ملی " فیزیوتراپی "، یادآور جایگاه این حرفه در نظام سلامت کشور و تاثیرگذاری خدمات آن در کاهش درد و رنج بیماران و نیازمندان جامعه است.

    رشته فیزیوتراپی از دو یا سه دهه پیش، رشد قابل ملاحظه ای بلحاظ کمی و کیفی داشته و خدمات این حوزه در جامعه، مطابق با استانداردها ارائه می شود، و روز به روز نیز به سمت تخصصی تر شدن پیش می رود، چرا که هر چه تخصص های این حوزه توسعه یابد، بنفع بیماران و نیازمندان جامعه خواهد بود.

    امروز دنیا به سمت داشتن دانشگاه های نسل چهارم می رود تا باعث رفاه مردم جامعه شود و امیدوارم در همین راستا، متخصصان فیزیوتراپی کشور ما نیز همچون سنوات گذشته، با کار و تلاش بسیار در راه خدمت رسانی به نیازمندان و بیماران که با افزایش آمار تصادفات و مصدومان ناشی از آن، افزایش جمعیت سالمند و بیماران اسکلتی عضلانی، بر تعداد شان افزوده می شود، جایگاه حرفه فیزیوتراپی و خدمات تخصصی آن را ارتقاء بخشند.

    با یاد و خاطره بزرگان، پیشکسوتان و اساتید بازنشسته حوزه فیزیوتراپی و همچنین همکاران و اساتیدی که در میان ما نیستند، روز ملی فیزیوتراپی را به تمامی اعضای هیات علمی، دانشجویان رشته فیزیوتراپی و همکاران فیزیوتراپیست در سراسر کشور تبریک گفته و برایشان آرزوی سلامتی و موفقیت در انجام وظیفه خطیر توانبخشی را دارم.

دکتر " امیرمسعود عرب "

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی١٧:٢٥ - چهارشنبه ١ مرداد ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٠١٢    /    تعداد نمایش : ١٠١٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج