چاپ        ارسال به دوست

بمناسبت گرامی داشت هفته سلامت روان و هفته سلامت بانوان؛

مرکز روانپزشکی رازی، بسته های سلامتی و پمفلت های آموزشی پیشگیری از بیماری ها، تهیه و توزیع کرد

   مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی، بمناسبت گرامی داشت هفته سلامت روان، بسته های سلامتی حاوی چند نوع دارو و وسیله بهداشتی تهیه و توزیع کرد و همچنین به مناسبت هفته سلامت بانوان، نسبت به تهیه و انتشار پمفلت های آموزشی پیشگیری از بیماری های شایع در زنان، اقدام کرد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از روابط عمومی مرکز رازی، بسته های سلامتی تهیه شده در مرکز روانپزشکی رازی  شامل ماسک سه لایه، واکسن آنفلوانزا، قرص ای ویژل و مکمل غذایی کلسیم D و ویتامین D3 می شد که در اختیار 1200 تن پرسنل این مرکز آموزشی و درمانی قرار گرفت.

    براساس این گزارش، پمفلت های آموزشی تهیه شده که شامل اطلاعات مربوط به چگونگی پیشگیری از بیماری ها و توصیه های لازم در حوزه سلامت روان مانند « سرطان پستان، سرطان دهانه رحم، افزایش فشارخون، تغذیه و زنان، زنان و سلامت روان، تحرک در زنان، زندگی سالم، آموزش به سالمندان، طلاق و ... » می شود، برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی میان پرسنل و ساکنان منطقه منتشر شده است.

    این گزارش همچنین حاکیست، به همین مناسبت، از روز شنبه (سوم آبان ماه)، همه کارکنان خانم بیمارستان رازی بصورت رایگان تحت خدمات مشاوره و معاینه مامایی قرار می گیرند و میزان فشارخون همه کارکنان کنترل شده و در صورت لزوم و برای پیگیری و درمان مشکلات احتمالی، به پزشکان متخصص داخلی و قلب و عروق ارجاع داده می شوند.

   گفتنی است، مرکز روانپزشکی رازی که تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در زمینه مشاوره و درمان انواع اختلالات اعصاب و روان فعالیت می کند، در منطقه امین آباد شهر ری واقع شده است.

لینک پمفلت های آموزشی جهت دسترسی و استفاده از اطلاعات آنها :

دیابت

بهداشت دست

فشار خون ورژیم غذایی

کتابجه مهارتهای اجتمایی

هپاتیت

حافظه سالمندی

ایدز

زندگی سالم

فشار خون بالا

آموزش به سالمندان

طلاق

پیشگیری از سرطان

 

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نائیجی - نعیمی پور


١٣:٠١ - چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٥٤٢    /    تعداد نمایش : ٣٦٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج