چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

حفظ صدرنشینی تیم دانشجویان در مسابقات ملی فن بازار / حمایت دفتر توسعه فناوری از دانشجویان فناور

   تیم دانشجویان ایده پرداز و فناور شرکت کننده در مسابقات ملی فن بازار سلامت، برای دومین هفته پیاپی، موفق به کسب امتیاز کامل شده و در میان 19 تیم شرکت کننده از دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز علمی و تحقیقاتی حوزه سلامت کشور، مقام اول را بدست آورد.

   دکتر " فرهود سعید ارشادی " عضو هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و سرپرست تیم این دانشگاه در ششمین فن بازار کشوری، با اعلام این خبر به خبرنگار وبدای دانشگاه، گفت: این تیم که در هفته اول با انتخاب موضوع « افتادن در سالمندان » توانسته بود امتیاز کامل را کسب نماید، در ادامه این مسابقه، با ارائه پروفایل توصیفی دقیق از گروه های سالمندی در معرض خطر، موفق شد جایگاه خود را در صدر جدول این مسابقه حفظ کند.

    وی با اشاره به حمایت دکتر جعفرپیشه مسئول دفتر توسعه فناوری سلامت دانشگاه از تیم دانشجویان شرکت کننده، افزود: ایشان وعده داده اند که تسهیلات ویژه ای برای استقرار تیم دانشجویان بعنوان هسته فناور و حمایت های مالی و فناوری برای اجرایی شدن ایده هایشان در نظر گرفته می شود.

   سرپرست تیم دانشجویی، از حمایت های بی دریغ دکتر شاکری معاون فرهنگی – دانشجویی دانشگاه و آقای یوسف رضایی مدیر امور فرهنگی ، دکتر طباطبایی مسئول اداره مالکیت فکری، دکتر جعفرپیشه مسئول دفتر توسعه فناوری سلامت و روابط عمومی دانشگاه، تشکر کرد.

   دکتر ارشادی در پایان این گفت وگو ابراز امیدواری کرد، معاونت فرهنگی – دانشجویی، گروه های آموزشی و دفتر توسعه فناوری سلامت، در آینده بتوانند با همکاری نزدیک تر، رویدادهای مشابهی را برای توانمندسازی دانشجویان در زمینه راه اندازی کسب و کار و خلق ثروت و توسعه فناوری در زمینه " توانبخشی " برای عموم دانشجویان برگزار کنند.

   گفتنی است؛ مسابقه دانشجویی « حل مساله » در کنار ششمین فن بازار کشوری که از مهرماه سالجاری آغاز شده، همچنان بصورت مجازی ادامه دارد و هر هفته نتایج رقابت بین تیم های شرکت کننده طی مرحله انجام شده در همان هفته، اعلام می شود.

    تیم شش نفره دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی  از گروه های آموزشی « گفتاردرمانی، ارگونومی، ارتز و پروتز، فیزیوتراپی، کاردرمانی و روانشناسی بالینی » که سابقه فعالیت فناورانه و یا شرکت در استارت اپ توانبخشی را دارند، نماینده دانشگاه علوم بهزیستی در این رویداد علمی است.

    مسابقه دانشجویی « حل مساله » در کنار فن بازار کشوری، همه ساله به همت معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود و تیم های دانشجویی شرکت کننده در این برنامه، پس از یک دوره آموزشی کسب و کار یک ماهه و آشنایی با مفاهیم کسب و کار، به رقابت در فضای کسب و کار می پردازند.

 سایت   http://htcd.tums.ac.ir/5htm98/  اطلاعات مربوط به این رویداد علمی را به علاقه مندان ارائه می دهد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


٢٢:٥٠ - دوشنبه ٥ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٥٧٤    /    تعداد نمایش : ٣٠٠٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج