چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

مسئولان جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی معرفی شدند

   مسئولان جدید واحدهای برادران و خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی روز سه شنبه طی مراسمی با حضور رئیس دانشگاه، معاون فرهنگی دانشجویی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مدیر امور فرهنگی دانشگاه و جانشین رئیس سازمان و بازرس بسیج دانشجویی تهران بزرگ، معرفی شدند.

   به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مفدا، در ابتدای این نشست که با شرکت مسئولان سابق بسیج دانشجویی برگزار شد، دکتر " حمیدرضا خانکه " رئیس دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های بسیج دانشجویی، گفت: بسیجی، یک تفکر است.  روحیه بسیجی یعنی روحیه استحکام و قاطع بودن، یعنی اهل معامله نیستیم و روی هر تصمیمی که گرفتیم، هستیم و متزلزل نخواهیم شد. در موقعیت هایی که قرار داریم، حق نداریم غرض ورزی داشته باشیم و راه درست و صحیح را جهت عملیاتی شدن بهتر فعالیت ها انتخاب می نماییم.

   وی با اشاره به فعالیت‌های خود در بسیج  دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، افزود: الان هم مثل گذشته در همان راستا همراهی همه جانبه خواهم داشت و افتخارم این است که یک بسیجی هستم. بدنه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، بدنه مذهبی است، دانشجو باید آزاده باشد و وابسته نباشد. همه باید ما رو نقد منصفانه کنند، تا بتوانیم جلوی ضعف ها را بگیریم و الان زمان حاشیه نیست، شرایط الان کشور ما با دوران جنگ تفاوتی ندارد و در شرایط جنگی هستیم، دست در دست هم بدهیم و هرکدام در تخصصی که داریم با مشارکت و هم افزایی هوشیارانه عمل کنیم تا بتوانیم مشکلات کشور را حل کنیم.

   وی در پایان سخنانش از زحمات مسئولان سابق واحدهای برادران و خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه تشکر ، و برای مسئولان جدید بسیج دانشجویی، آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.

   در ادامه، دکتر "حسن شاکری" معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه، با اشاره به شعر آخر ماه مبارک رمضان "صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت"  و  ضمن تشکر از زحمات "علی رشیدی کیا" مسئول سابق واحد برادران بسیج دانشجویی و "طاهره گوهری " مسئول سابق واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه ، برای " محمد نحف پور" و " الهه ساربان ها" مسئولان جدید بسیج دانشجویی دانشگاه، آرزوی توفیق روزافزون داشت.

    وی افزود: جای تبریک دارد که رئیس دانشگاه یک بسیجی است و همیشه کارهای سخت و روی زمین مانده را انجام دادند و ان شاالله که مثل همیشه، همراهی های لازم را خواهند داشت. اینجا به بهانه نکریم و معارفه، دور هم جمع شدیم تا اون روحیه ایثار و پرکاری و کم توقعی و قداست بسیجی را حفظ نمائیم و با توکل به خدا و با نهایت تلاش و نیت الهی خیر ، همواره آنچه را  که برعهده داریم، انجام بدهیم.

   در ادامه، حجت الاسلام والمسلمین افشاری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، با اشاره به روحیه بسیجی دکتر خانکه و اینکه ایشان از افتخارات ملی و بین المللی کشور ما هستند، به دانشجویان بسیجی دانشگاه گفت: از ظرفیت ایشان حتما استفاده کنید، بخش های علمی را فعال تر نمائید و در عرصه‌های سیاسی پرچمدار جبهه انقلاب در دانشگاه باشید و با عقلانیت و بصیرت بخشی که جزو  انتظارات است، شور سیاسی مناسب ایجاد نمائید.

    وی همچنین، تشکر ویژه از مسئولان سابق بسیج دانشجویی و آرزوی موفقیت برای مسئولان جدید بسیج دانشجویی دانشگاه داشت.

    سپس، دکتر "تقوی" جانشین رئیس بسیج دانشجویی تهران بزرگ، طی سخنانی، به اهمیت و ضرورت تشکیل بسیج دانشجویی و طلبه از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران پرداخت و از دانشجویان بسیجی خواست که برنامه ریزی مساله محور را در دستور کار خود قرار دهند و پیام حضرت امام خمینی (ره) را سرلوحه کار قرار دهند و سازمان بسیج دانشجویی تهران بزرگ نیز در خدمت دانشجویان بسیجی خواهد بود.

    "محمد نجف پور" مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، ضمن تشکر از زحمات مسئولان سابق بسیج دانشجویی دانشگاه گفت: آنچه از کلام امامین انقلاب اسلامی در می یابیم این است که بسیج دانشجویی دارای دو بال است که یکی تربیت نیرو به عنوان نیروی محرکه قطار انقلاب اسلامی است، انقلاب را پس از گذشتن به ترتیب از ایستگاه های نظام اسلامی، دولت اسلامی و جامعه اسلامی به تمدن اسلامی برساند، و بال دیگر آن، نقش آفرینی تخصصی است، یعنی هر واحد از بسیج دانشجویی موظف است، در حوزه ای که تخصص دانشجویان آن واحد است، نقش آفرینی کند که این حوزه در دانشگاه ما ، حوزه علوم توانبخشی و اجتماعی است. ان شاالله امسال برنامه ریزی شده است تا این هدف، در یک سند تدوین و زمینه های اجرای آن ترسیم شده و با همکاری و حمایت دانشگاه، عملیاتی شود.

   پایان بخش این نشست نیز اهدای لوح سپاس به مسئولان سابق واحدهای برادران و خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه و اعطای حکم " محمد نجف پور" و " الهه ساربان ها " مسئولان جدید واحدهای برادران و خواهران بسیج دانشجویی، از سوی رئیس دانشگاه بود.


انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: طیبی


٠٨:٥٩ - چهارشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٧٥٤    /    تعداد نمایش : ٥٦٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج