چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛

اهم برنامه های دفتر امور بانوان در سال جدید/ تجلیل از بانوان مدافع سلامت تحت پوشش دانشگاه

   مشاور امور بانوان رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، ضمن بیان  اهم برنامه های آموزشی، علمی، فرهنگی و اجتماعی این حوزه در سال جدید، « تجلیل از بانوان مدافع سلامت در سطح دانشگاه، بیمارستان ها و کلینیک های تحت پوشش » را از برنامه های مهم امسال ذکر کرد.

   " فرشته مخبر دزفولی " در گفت وگو با خبرنگار مفدا دانشگاه، در خصوص اهداف دفتر امور بانوان دانشگاه گفت: دفتر امور بانوان دانشگاه در راستای هدف « توان افزایی برای ایفای نقش های چندگانه فردی، اجتماعی و شغلی همکاران خانم در حوزه کارکنان، اعضای هیات علمی و همکاران در مراکز درمانی تابعه دانشگاه »، فعالیت می کند.

   وی افزود: دفتر امور بانوان دانشگاه، همچنین به منظور تحقق « ارتقای کیفیت سبک زندگی مطلوب، ارتقای آگاهی های دینی و فرهنگی در زمینه حقوق زن و خانواده، ایجاد فضا و بستر مناسب جهت هم اندیشی بانوان عضو هیات علمی دانشگاه و ارائه راهکارهای عملی و معرفی توانمندی ها و دستاوردهای بانوان در حوزه های علمی و آموزشی »، برنامه ریزی کرده است.

    مشاور امور بانوان رئیس دانشگاه، « گسترش فعالیت های ورزشی همکاران خانم جهت ارتقای سلامت آنان » را از دیگر اهداف دفتر امور بانوان دانشگاه ذکر کرد و اظهار داشت: در راستای تحقق این هدف، برای برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان در سال جدید برنامه ریزی شده است که با همکاری اداره تربیت بدنی دانشگاه اجرا خواهد شد.

    وی همچنین، « تجلیل از بانوان مدافع سلامت در سطح دانشگاه، بیمارستان ها و کلینیک های تحت پوشش » ، « حمایت از زنان سرپرست خانوار » ، « راه اندازی پویش تامین جهیزیه برای خانواده های نیازمند با مشارکت گروه های فرهنگی دانشگاه » ، « برگزاری کارگاه آموزشی در زمینه عفاف و حجاب در بستر فضای مجازی » را از مهم ترین برنامه های دفتر امور بانوان دانشگاه ذکر کرد.

    مخبر دزفولی در بیان دیگر برنامه های دفتر امور بانوان دانشگاه، افزود: امسال ، « کارگاه آموزشی سلامت بانوان در بستر فضای مجازی » ، « مسابقات فرهنگی ویژه بانوان (مسابقات هنری، آشپزی، کتابخوانی و...) »، « جلسات هم اندیشی با محوریت بررسی نقش زنان در مبارزه با کووید 19»، و « تجلیل از بانوان موفق در عرصه های علمی و فرهنگی که در دانشگاه و مراکز درمانی مشغول خدمت هستند » نیز اجرا خواهند شد.

    وی در ادامه این گفت وگو تاکید کرد که با حمایت رئیس دانشگاه، از همه ظرفیت علمی و تخصصی دانشگاه برای ارتقای کیفی خدمات دفتر امور بانوان دانشگاه استفاده خواهد شد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: طیبی – نعیمی پور


١٢:٣٤ - چهارشنبه ١٨ فروردين ١٤٠٠    /    عدد : ١٨٨٦٠    /    تعداد نمایش : ١٦٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج