چاپ        ارسال به دوست

کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی اعلام کرد؛

فراخوان دریافت پروپوزال های پژوهشی

 

   کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی از همه دانشجویان دانشگاه دعوت کرد، جهت ارائه پروپوزال پژوهشی در کلیه محورهای مرتبط با رشته های توانبخشی و سلامت اجتماعی در قالب پروپوزال مورد تایید دانشگاه، تا تاریخ 31 مردادماه 1400 اقدام کنند.

   به گزارش وبدای دانشگاه بنقل از اطلاعیه کمیته تحقیقات دانشجویی، دانشجویان می توانند یک یا چند پروپوزال در حوزه های توانبخشی و سلامت اجتماعی را جهت بررسی و داوری به کمیته تحقیقات ارسال نمایند. قالب نوشتن این پروپوزال در سایت دانشگاه، قسمت معاونت تحقیقات و فناوری، در بخش فرم ها و آئین نامه ها موجود می باشد.

   براساس این اطلاعیه، طرح ها در سامانه پژوهان دانشگاه بارگذاری شود. اعلام نتایج بررسی مدارک ارسالی پس از طی مراحل ارزیابی پژوهشی، از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد.

   این اطلاعیه افزود: مقدار بودجه گرنت جهت اجرای پژوهش، براساس پیشنهاد دانشجو، ملاحظات مالی دانشگاه و اولویت های پژوهشی بررسی ، و در سه تا چهار قسط پرداخت خواهد شد.

    این گزارش همچنین حاکیست، سقف در نظر گرفته شده گرنت، صدمیلیون ریال (ده میلیون تومان) است، با این حال درصورتی که طرح های پژوهشی دانشجویان دارای اهمیت بسیار بالا و کاربردهای مهم درمانی باشد، تلاشهایی برای افزایش گرنت انجام خواهد شد.

    کمیته تحقیقات دانشجویی متذکر شده است: در صورتی که دانشجو بیش از یک طرح تحقیقاتی داشته باشد، می تواند تمامی طرح ها را جهت بررسی در کمیته تحقیقات ارسال کند.

    همچنین، درصورتی که تعداد پروپوزال های قابل تایید بالاتر از حدنصاب جهت تخصیص گرنت و تصویب باشد، این پروپوزال ها در فراخوان های آتی (به زودی) بررسی مجدد خواهند شد. طبعا طرح های دانشجویانی که در دوره اول تصویب نشده ( به دلایلی مانند تکمیل سقف پروپوزال ها و ... ) ، در فراخوان های بعدی در اولویت قرار خواهند گرفت.

   برای اطلاعات بیشتر، با کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه تماس حاصل فرمایید.

 

پیشنهاد پزوهشی 1

پیشنهاد پژوهشی


 ١٧:٣١ - سه شنبه ١ تير ١٤٠٠    /    عدد : ١٩٤٨٨    /    تعداد نمایش : ٤٦٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج