چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛

پیام تبریک معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه به مناسبت میلاد حضرت علی (ع)، روز پدر و روز مددکاری اجتماعی

   معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در پیامی فرا رسیدن میلاد حضرت علی (ع)، روز پدر و روز مددکاری اجتماعی  را به جامعه دانشگاهی در دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی تبریک گفت.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی بنقل از مفدا؛ متن کامل پیام دکتر " محمدسعید خانجانی " به این شرح  است:

مولایمان علی (ع): "قَلیلٌ تَدُومُ عَلَیْهِ اَرْجى مِنْ کَثیر مَمْلُول مِنْهُ " اندک کارى که بر آن مداومت کنى امیدبخش‌تر است از کار زیادى که از آن خسته شوى ."

سیزدهم رجب، افزون بر شادمانی میلاد شهریار خردورزی و عدالت، با احترام به ارجمندی مقام پدران و سپاس از مهر گسترده ایشان معطر شده است.

به راستی که امام علی (ع)، بهار جاودانه سال‌های زندگی همه ما انسان‌هاست و مردی است که سلاله مطهرش عالمیان را هدایتگر آزادگی و ایثار شد و اینک دلدادگان آن حضرت با شور و شوق، میلادش را گرامی می‌دارند.

 13 رجب، سالروز ولادت با سعادت مولای متقیان حضرت علی (ع) بزرگ مددکار عالم و اسوه آزادی و آزادگی و نام گذاری این روز به عنوان بزرگداشت مقام شریف پدر و روز مرد و مددکاری اجتماعی را به دانشگاهیان دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم همواره در سایه حضرت دوست، موفق و مؤید باشند.

دکتر محمد سعید خانجانی

معاون فرهنگی – دانشجویی دانشگاه ٢٢:٠٢ - چهارشنبه ١٢ بهمن ١٤٠١    /    عدد : ٢٥٣١٩    /    تعداد نمایش : ١٧٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج