چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، از خدمات صادقانه پرستاران مرکز روانپزشکی رازی تقدیر کرد

    رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، روز یکشنبه در جمع صمیمی کارکنان واحد پرستاری مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی، از خدمات صادقانه کلیه کارکنان بویژه کادر پرستاری مرکز روانپزشکی رازی تقدیر کرد.

     به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از روابط عمومی مرکز ، در این نشست که با حضور معاون درمان و توانبخشی دانشگاه در سالن اجتماعات شهید چهاردهی مرکز رازی برگزار شد، پرستاران با سابقه کاری بالای 20 سال، رئیس و مدیر مرکز روانپزشکی رازی میزبان شرکت کنندگان بودند.

     دکتر امیرمسعود عرب رئیس دانشگاه در این جلسه با اشاره به قدمت تاریخی بیمارستان رازی و روند صعودی فعالیت این مرکز، نقش کارکنان و کادر درمانی پر تلاش مرکز را در این پیشرفت، حائز اهمیت دانست.

     دکتر بیژن خراسانی معاون درمان و توانبخشی دانشگاه نیز حمایت های مادی و معنوی ریاست دانشگاه در ایام شیوع بیماری کرونا، طراحی و اجرای برنامه هایی نظیر " تامین اقلام بهداشتی و درمانی مراکز تابعه، تخصیص بودجه ریالی به منظور ارج نهادن خدمات کلیه کارکنان در مواجهه با بیماری کووید19، راه اندازی « کمپین مهر » با محوریت جمع آوری هدایای نقدی و به کار گیری خدمات تخصصی کارکنان داوطلب ستاد دانشگاه ، ارائه پروتکل های درمانی از راه دور به مددجویان مرتبط با مرکز و « کمپین نذر تخصص » که به جذب و مشارکت متخصصان درمانی برون سازمانی انجامید" ، را ارج نهاد.

     وی همچنین حمایت خود را در راستای  پیگیری و ارائه مطالبات بر حق پرسنل در چارچوب قوانین و مقررات جاری اعلام ، و با دریافت نقطه نظر ها و پیشنهادهای کارکنان ، به ارائه راهکار و پاسخ مقتضی پرداخت.

    دکتر رضا دانشمندرخی رئیس مرکز طی سخنان کوتاهی در ابتدای این نشست،  از خدمات و تلاش بی وقفه کارکنان واحد پرستاری تقدیر و تشکر کرد.

    در پایان این نشست، مسئولان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، با اعطای لوح سپاس به چهار تن از کارکنان حوزه پرستاری مرکز رازی ( بهجت رحیمی، سیدعلی حسینی، حسن پناهی و عباس ابراهیمی ) ، از خدمات و اقدامات خلاقانه آنان قدردانی کردند.

    گفتنی است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تحت نظارت وزارت بهداشت و از طریق دو بیمارستان تخصصی روانپزشکی رازی و توانبخشی رفیده ، و دو کلینیک پزشکی – توانبخشی اسماء و نظام مافی ، با  بکارگیری توان تخصصی اعضای هیات علمی، انواع خدمات سه حوزه سلامت (سلامت روانی، سلامت اجتماعی و توانبخشی)  را به بیماران و نیازمندان جامعه ارائه می دهد.

   مركز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی به عنوان بزرگترین و قديمي ترين مرکز روانپزشکی کشور و خاورمیانه، که تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی فعالیت می کند، در منطقه امین آباد شهر ري (جنوب تهران)  واقع شده است.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: طهرانی زاده - نعیمی پور


١٤:٣١ - دوشنبه ٢ تير ١٣٩٩    /    عدد : ١٦٨٧١    /    تعداد نمایش : ١٧٢٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج