چاپ        ارسال به دوست

صورتجلسه هماهنگی سازمان برنامه و بودجه و دانشگاه

جلسه هماهنگی سازمان برنامه و بودجه، وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی مورخ 22/07/97 با حضور ریاست محترم دانشگاه، معاون امور علمی سازمان برنامه و بودجه و معاونین و مدیران دانشگاه و مدیران بودجه دانشگاه های علوم پزشکی استان تهران جهت بررسی بودجه ردیف آموزش برگزار گردید.

جناب آقای دکتر عرب ریاست محترم دانشگاه گزارشی از رسالت، اهداف و برنامه های دانشگاه ارائه و اعلام نمودند دانشگاه علوم بهزیستی تنها دانشگاه در کشور هست که دارای بیمارستان توانبخشی می باشد و تغییر کاربری کیلینیک اخوان به بیمارستان توانبخشی اخوان و کمک به تامین منابع مالی آن را خواستار شد.

جناب آقای دکتر شریف مدیر محترم بودجه معاونت آموزش وزارت بهداشت گزارشی از فعالیت های انجام شده و توزیع اعتبارات ابلاغی به دانشگاه ارائه نمودند و نسبت به همکاری و همیاری جهت اهداف آموزشی  مساعدت لازم را مبذول فرمایند.

جناب آقای دکتر نوریخواه معاون امور علمی سازمان برنامه و بودجه با تشکر از دعوت دانشگاه از عدم تخصیص اعتبارات متناسب با ظرفیت دانشگاه ابراز تاسف  و اظهار نمودند با برنامه ریزی های انجام شده و دریافت شرح فعالیت های دانشگاه در ردیف آموزش دانشگاه بازنگری اساسی صورت خواهد گرفت.

در ادامه جناب آقای دکتر دلبری معاون محترم توسعه ضمن خیرمقدم به مهمانان گرامی گزارشی از منابع قانون بودجه سال 1396 و 1397 دانشگاه ارائه و اعلام نمودند که  دانشگاه در قسمت آموزش با کسری 210 میلیارد ریالی مواجه گردیده و سالهاست دانشگاه در ارائه خدمات رفاهی به اعضاء هیات علمی و کارکنان بدلیل کمبود بودجه با مشکل مواجه است.

سپس آقای اندرزی مدیر بودجه دانشگاه گزارشی از مشکلات و کسری منابع جهت پرداخت مقرری دانشجویان PHD، حقوق و مزایای اعضاء هیات علمی و کارکنان و خوابگاه دانشجویان ارائه نمودند.


١٥:٢٦ - يکشنبه ٦ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٩٣٣    /    تعداد نمایش : ٢١٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج