چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه مدیران آموزشی

جلسه هیات رئیسه و معاون آموزشی دانشگاه با مدیران گروههای آموزشی ومراکز تحقیقاتی برگزار گرديد

 

 جلسه با نام و یاد خدا و تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و با حضور ریاست، معاونین، مدیران گروههای آموزشی و مدیران ستادی آغاز شد. در ابتدای جلسه، دکتر عرب ریاست دانشگاه با تبریک مجدد سال نو و اعیاد شعبانیه، از تمامی کارکنان برای پیشبرد اهداف دانشگاه در سال ۹۷ تشکر نمودند و با ابراز تاسف از حادثه سیل، گزارشی از کمکهای دانشگاه به سیل زدگان ارائه نمودند و بیان کردند بهتر است قبل از هر حادثه و اتفاق ناگوار، فرهنگ همدلی و همکاری و مهربانی را خود ایجاد نماییم تا همه آحاد جامعه از موهبت آن بهره مند شوند.

در ادامه دکتر میراب زاده معاون آموزشی دانشگاه به روز نهم اردیبهشت ماه به عنوان روز تکریم استاد اشاره کردند و ضمن قدردانی از زحمات اساتید دانشگاه، بیان کردند که مراسم تکریم استاد همزمان با جلسه هم اندیشی اساتید برگزار میگردد.

اهم موضوعات مطروحه توسط معاون آموزشی دانشگاه، همکاری تمامی گروههای آموزشی در پیشبرد اهداف و فعالیتهای مربوط به بسته های تحول در آموزش، ارزشیابی دقیقتر اعضای هیأت علمی ضریب k، تصویب شیوه نامه وابستگی چندگانه اعضای هیأت علمی، راه اندازی بخش آموزشی فارابی در بیمارستان روانپزشکی رازی، لزوم تدوین پروتکل همکاری اعضای هیأت علمی با کادر درمان در مراکز بالینی، عقد تفاهم نامه های همکاری با دانشگاهها و سایر مراکز به منظور تقویت فعالیتهای آموزشی دانشگاه، به روز رسانی سایت گروههای آموزشی و رزومه اعضای هیأت علمی، لزوم راه اندازی سامانه یکپارچه آموزش در دانشگاه، برگزاری کلاسهای آموزشی طبق تقویم آموزشی اعلام شده، حضور اساتید در جلسه آزمون و اعلام به موقع نمرات فراگیران، در نظر گرفتن نمره استاد دوم در دروس مشترک، صدور گواهی کارگاههای برگزار شده توسط مدیر گروههای آموزشی بود.

معاون آموزش دانشگاه در خصوص همکاری در بسته های تحول، ضمن بیان این مطلب که فعالیتهای مورد انتظار گروهها در سال 1398 برای مدیران ارسال خواهد شد، از گروههایی که هنوز گزارش فعالیتهای خود را در سال 1397 ارائه نداده اند درخواست کردند هر چه سریعتر گزارش خود را ارسال نمایند. در ادامه با عنایت به راه اندازی بخش فارابی ذکر کردند اعضای هیات علمی فعالیت و حضور خود را در بیمارستان رازی آغاز نمایند و به منظور پیشگیری از تداخل کار اعضای هیأت علمی با کادر درمان، برخی از بیماران توسط روانپزشک معالج برای اعضای هیأت علمی ارجاع داده شوند و ایشان تمام فعالیتهای مرتبط با رشته خود را برای بیمار انجام دهند. در ادامه از گروه سالمندی درخواست کردند یکی از اعضای هیأت علمی خود را به منظور حضور در بیمارستان رازی معرفی نمایند. ایشان با اشاره به تصویب آیین نامه وابستگی چندگانه در پایان سال 97 و ارسال آن به همراه شیوه نامه برای گروههای آموزشی، از آن به عنوان یک رخداد بسیار مهم در ارتقای همکاریهای آموزشی یاد کردند. راه اندازی سامانه یکپارچه آموزش تا آخر خرداد ماه 1398 از جمله فعالیتهایی است که معاون محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تمامی دانشگاههای کشورخواسته است؛ سامانه ای به منظور تسهیل فعالیت های آموزشی و دسترسی به حضور و عملکرد اعضای هیأت علمی.

جلسه با بیان جزئیات مربوط به هر کدام از این محورها و دریافت نظرات و پیشنهادات اعضای حاضر در جلسه و در نهایت جمع بندی معاون آموزشی و ریاست دانشگاه به پایان رسید. 


 

 


١٤:٣٧ - چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١٤١٤٨    /    تعداد نمایش : ٢٤٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج