چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

پیام تسلیت رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بمناسبت فرارسیدن ایام محرم

   رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (سه شنبه) با انتشار پیام ، فرارسیدن ایام محرم  را به تمامی اعضای هیات علمی ، کارکنان ، دانشجویان و آینده سازان این کشور، تسلیت گفت.

     به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، متن کامل پیام دکتر " امیرمسعود عرب " بشرح ذیل است :

    با آغاز ماه محرم ، صحنه کربلا و حماسه تاریخی سالار شهیدان که لحظه به لحظه آن درس بزرگی از ایمان ، مقاومت ، شجاعت ، از خودگذشتگی ، ایثار و جوانمردی بود ، از نظر می گذرد.

    از امام شهیدان بگوئیم ، از عباس و قاسم ، یا از زینب ، از کدامیک بگوئیم ، هریک در شجاعت و ظلم ستیزی از دیگری پیشی گرفت تا به آیندگان یاد بدهد که باید در برابر ظلم، سرفرود نیاورد و از حق دفاع  کرد.

    نه تنها در تاریخ اسلام، که خیلی نزدیک تر و در تاریخ انقلاب و عمر جمهوری اسلامی ، بارها و بارها با ظلمی که ظالمان زمان ، روا داشتند، روبه رو شدیم و همچنان در گوشه و کنار دنیا، شاهد ستم ظالمان بر مظلومانیم، چرا که زیاده خواهند و تنها سلاح شکست ناپذیر در مقابل آنان، ایمان و خودباوری است.

   امیدوارم، ایمانی که حماسه کربلا را رقم زد و پس از گذشت قرن ها، هنوز از مسلمان تا غیرمسلمان را تحت تاثیر قرار می دهد، مانند نهالی سبز، در دل تمامی جوانان این مرز و بوم ، ریشه کند و به خودباوری و توانایی در مقاومت و مقابله با ظلم ظالمان ، برسند.

    فرارسیدن این ایام را به تمامی اعضای هیات علمی ، کارکنان ، دانشجویان و آینده سازان این کشور، تسلیت عرض می کنم و از خداوند یکتا می خواهم که بحق  شب ها و روزهای عزیز عزاداری، دعای تمامی ستمدیدگان و دردمندان را مستجاب نماید.

دکتر " امیرمسعود عرب "

سرپرست دانشگاه


 


٠٩:٣٠ - سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٥٨٨    /    تعداد نمایش : ٧٣٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج