چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

درخواست رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه از اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان برای همکاری در خرید کتاب جهت کتابخانه

     رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در آستانه بازگشایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه برای اعلام نیاز و سفارش خرید کتاب و منابع علمی و فرهنگی جهت کتابخانه مرکزی، درخواست همکاری کرد.

     دکتر " طلیعه ظریفیان " در گفت وگو با خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با اشاره به اینکه نامه فراخوان جهت این همکاری برای مدیران گروه های آموزشی ،مدیران مراکز تحقیقاتی و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه ارسال شده است، افزود: مشتاقانه  از سفارش و اعلام نیاز همکاران و دانشجویان جهت خرید کتاب استقبال می کنیم و تمام تلاشمان برای تهیه منابع  مورد نیاز همکاران است.

     وی اظهارداشت: با توجه به نظر مساعد معاونان تحقیقات و توسعه مدیریت و همچنین حمایت ریاست دانشگاه برای تخصیص اعتبارات مورد نیاز جهت خرید کتاب از نمایشگاه بین المللی کتاب برای کتابخانه، امیدواریم بتوانیم از منابع مالی دانشگاه بیشترین بهره را در جهت رفع نیاز  علمی و فرهنگی اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان ببریم.

    دکتر ظریفیان افزود: محدودیتی برای این مهم وجود ندارد و با بررسی نیازی که همکاران و دانشجویان اعلام می کنند، امکان ثبت سفارش نیز فراهم است. اگر کتاب مورد نظر در کتابخانه باشد، اعلام موجودی به سفارش دهنده خواهد شد و در صورتی که کتاب مورد نظر در کتابخانه موجود نباشد و یا کتاب جنبه  آموزشی و درسی داشته باشد و نیاز به وجود تعدادی بیشتر از یک نسخه از آن در کتابخانه باشد، حتما نسبت به خرید آن اقدام خواهد شد.

    وی تاکید کرد که نیازی به انتخاب منابع از لیست کتب ارائه شده در نمایشگاه نمی باشد، و منابع مورد تائید و تاکید مدیران گروههای آموزشی ثبت سفارش خواهد شد.

    گفتنی است، کتابخانه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی همزمان با تاسیس دانشگاه در سال 1372، راه اندازی شد و فضایی بالغ بر 500 متر مربع را به خود اختصاص داده است.

   هم اکنون حدود 11917 عنوان کتاب فارسی، 12588 عنوان کتاب لاتین و 2720 عنوان پایان نامه در مجموعه کتابخانه موجود است. چیدمان کتاب ها در این کتابخانه بر اساس رده بندی کنگره و پزشکی می باشد. کتابخانه به صورت قفسه باز اداره می شود و تمامی دانشجویان و اعضای هیات علمی امکان استفاده مستقیم از مخزن را دارند.

    کتابخانه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی یکی از کتابخانه های مطرح کشور است که به طور اختصاصی به موضوعات " توانبخشی " می پردازد. 

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

 


١٣:٥٤ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٠٣٦    /    تعداد نمایش : ٥٣٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج