چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

سرپرست جدید مدیریت مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی منصوب شد

    معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (چهارشنبه) طی ابلاغی، « محمدرضا موران » از همکاران مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی را بعنوان سرپرست جدید مدیریت این مرکز، منصوب کرد.

     به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از روابط عمومی مرکز رازی، در ابلاغ  بابک گراوند معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه خطاب به محمدرضا موران آمده است:

   « با عنایت به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست مدیریت مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی منصوب می گردید تا تحت نظر رئیس محترم مرکز روانپزشکی رازی به انجام امور محوله اقدام فرمایید.

   امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانونمداری، اعتدالگرایی، توجه و ارتباط موثر با همکاران بیمارستان، تلاش در راستای ایفای تعهدات قانونی همکاران، توسعه امکانات رفاهی کارکنان و بهبود امکانات زیرساختی بیمارستان، موفق و سرافراز باشید. »

   گفتنی است، محمدرضا موران که پیش از این، در سمت سرپرست امور اداری مرکز آموزشی- درمانی روانپزشکی رازی خدمت می کرده، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد روانشناسی و 21 سال سابقه کار در مرکز رازی است.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: تهرانی زاده – نعیمی پور


١٤:١٩ - چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩    /    عدد : ١٧١٠٥    /    تعداد نمایش : ١١٤٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج