• پدران آسمانی 1
    ...

  • پدران آسمانی
    ...

شهید سید علی کرم دهبان نژاد
 

خلاصه ای از متن وصیت نامه اجتماعی شهید دهبان نژاد:

بر امت اسلامی حزب الله است که برای  تحقق این اوامر به قیام خود ادامه دهد و به وظایف خود عمل نماید. این وظایف عبارتند از: 1) دعوت به خیر کنند. 2) امر به معروف کنند. 3) نهی از منکر کنند. 4) در راه خدا و بخاطر اوامر پروردگار عمل کنند  که این شعار این امت یعنی حزب الله است.

انسان عبد آفریده شده و ارزش او هم در همین عبد بودن اوست . کسی که با خدا معامله کند، هیچگاه زیان نخواهد کرد، بلکه زیانکار واقعی کسی است که خدا را فراموش کرده است و انسان عاقل کسی است که ثواب باقی را انتخاب کند نه دنیای فانی را.

این شهید بزرگوار در وصیت نامه اجتماعی خود مطالبی را نیز  به مسئولین شرکت های نفت و گاز، مسئولین ادارات و دوایر دولتی، مسئولین آموزش و پرورش و دانشگاه های کشور، شورای نگهبان، مجلس شورای اسلامی، رئیس جمهور محترم، دولت و اجراکنندگان امور دولتی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش غیور و سلحشور جمهوری اسلامی، بنیاد شهید، قوه قضائیه و مجریه، روحانیت مسئول و متعهد و مبارز، مردم شریف و شهید پرور ایران و امت حزب ا.. ، به جوانان عزیز و متعهد و انقلابی، به مسلمانان جهان خصوصا امت های کشورهای اسلامی، به محضر آیت ا... العظمی حسینعلی منتظری اشاره داشتند.

شهید بزرگوار پدر گرامی دانشجو ام کلثوم دهبان نژاد در مقطع کارشناسی ارشد رشته پرستاری می باشند.

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت آموزشیمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت فرهنگی و دانشجوییمعاونت درمان و توانبخشیمعاونت توسعه مدیریت و منابعکتابخانه مرکزی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences