چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

تیم فوتسال کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به مرحله حذفی مسابقات کشوری صعود کرد

   تیم فوتسال کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی که به المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور (ویژه آقایان) اعزام شده بود، با پیروزی در مقابل دو تیم صندوق رفاه مرکزی و دانشگاه علوم پزشکی مراغه ، به مرحله حذفی صعود کرد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، تیم فوتسال این دانشگاه با دو تیم یادشده و تیم دانشگاه علوم پزشکی اراک هم گروه بود که تاکنون دو بازی در مقابل تیم های صندوق رفاه و مراغه داشته و با نتایج چهار بر یک و دو بر یک ، این تیم ها را شکست داد.

   این گزارش همچنین حاکیست ، هرچند که تیم دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی فردا به مصاف با تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی اراک می رود، اما با توجه به دو برد تیم دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در مقابل دو حریف هم گروه خود، صعود این تیم به مرحله حذفی ، قطعی اعلام شده است.

     لازم به ذکر است ،  تیم فوتسال کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، از ۱۲ آذرماه جاری برای شرکت در المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور (ویژه آقایان)، به خزرآباد ساری اعزام شد.

    این تیم با ۱۲ بازیکن ، یک سرپرست و یک مربی ( حیدریان )، که از جمله بازیکنان پیشکسوت و بین المللی فوتسال کشورمان هستند، در این مسابقات شرکت کرد.

    کارکنان ورزشکار دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در قالب چهار تیم ، با حمایت مالی ریاست دانشگاه ، به همت معاونت توسعه مدیریت و با همکاری معاونت فرهنگی – دانشجویی دانشگاه ، به این مسابقات اعزام شدند.

    دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در مجموعه دانشگاه های علوم پزشکی کشور و تحت نظارت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی فعالیت می کند.

 

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١٤:٣٤ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١١٠٣٧    /    تعداد نمایش : ١٠٦٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج