چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

پیام ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به مناسبت هفته " سلامت روان "

    رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با انتشار پیام ، ضمن اشاره به اهمیت حوزه سلامت روان ، از زحمات درمانگران این حوزه قدردانی کرد.

     به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، متن کامل پیام دکتر " امیرمسعود عرب " بشرح ذیل است:

    حوزه " سلامت روان " که از جمله بسترهای فعالیت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است ، همواره قشری از جامعه را تحت پوشش دارد که بنوعی مظلومترین بیماران محسوب می شوند. بیمارانی که از سویی با درد و رنج بیماری و از طرف دیگر با مشکلات خانوادگی و اجتماعی ، دست و پنجه نرم می کنند.

    متاسفانه مشکلات نظام سلامت نیز در این بخش کم نیست ، و لذا حمایت های دولتی از مخاطبان این حوزه کافی نیست، ضمن اینکه پشتیبانی های غیردولتی هم با توجه به پیچیدگی مسایل مربوط ، سازماندهی شده نیستند، لذا باید به قشر روانپزشکان ، روانشناسان ، مشاوران ، مددکاران ، کاردرمانگران و پرستاران توانبخشی ، خداقوت گفت که در کنار بکارگیری توان علمی و اجرایی خود برای قشر مظلوم و اکثرا بی پناه  مبتلایان به اختلالات روانی ، با مسایل فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی موثر بر سلامت مددجویان نیز روبه رو  هستند.

    فرارسیدن هفته " سلامت روان " را با یادآوری زحمات درمانگران این حوزه ، به تمامی اعضای هیات علمی و دانشجویان رشته های مرتبط با حوزه روان ، و کادر  درمانی ، توانبخشی و پرستاری مراکز درمانی و توانبخشی وابسته به دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تبریک گفته و آرزوی سلامتی و بهروزی برایشان دارم.

 دکتر " امیرمسعود عرب "

سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

 

انتهای پیام /


١٢:٢٠ - دوشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٨٣٨    /    تعداد نمایش : ٦٨٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج