چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

کارگاه آموزشی « روابط عمومی نوین »، با تقدیر از خدمات کارشناسان و مسئولان روابط عمومی دانشگاه و مراکز تابعه برگزار شد

    رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با حضور در جمع مسئولان و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه و مراکز تابعه در کارگاه آموزشی « روابط عمومی نوین »، از خدمات و تلاش مضاعف کارکنان این واحدها طی ماههای اخیر تقدیر کرد.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر امیرمسعود عرب، تمامی کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه را اعضای یک خانواده  دانست و گفت: فعالیت های یکپارچه و هماهنگ واحدهای مختلف می تواند به ارتقای سطح کمی و کیفی دانشگاه کمک کند و کارشناسان و مسئولان روابط عمومی  طی ماه های گذشته کرونایی جهت هماهنگی و ارتباط هرچه بیشتر واحدهای مختلف برای پیشبرد برنامه های دانشگاه و مراکز، تلاش مضاعفی را از خود نشان دادند که قابل تقدیر است.

    وی همچنین به نقش روابط عمومی در ایجاد نشاط و شادابی در سطح دانشگاه و مراکز تابعه اشاره کرد و افزود: محیطی با نشاط و پر امید به آینده ای روشن ، می تواند سبب افزایش انگیزه و فعالیت بیشتر کل مجموعه شود.   

    گفتنی است، کارگاه آموزشی « روابط عمومی حرفه ای »، به همت مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، برای رابطان و کارشناسان روابط عمومی این دانشگاه و مراکز تابعه  در سالن اجتماعات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

    این کارگاه یک روزه که توسط استاد دکتر « احمد یحیی ایله ای » و با همکاری مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران  برگزار شد، مباحثی همچون « وظایف درون سازمانی و وظایف برون سازمانی روابط عمومی، شیوه های مدیریت ارتباطات سازمانی، وظایف مدیران روابط عمومی، مدیریت بحران در روابط عمومی »  را به شرکت کنندگان ارائه داد.

    در بخش پایانی این کارگاه نیز، دکتر « نورالدین کریمی » عضو هیات علمی و مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، با اعطای لوح تقدیر به تمامی کارشناسان و مسئولان روابط عمومی در دانشگاه و مراکز تابعه، از خدمات آنان قدردانی کرد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


٢١:٠٢ - دوشنبه ٢ تير ١٣٩٩    /    عدد : ١٦٨٧٤    /    تعداد نمایش : ١٧١٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج