پیام رهبر معظم انقلاب در پی حماسه تاریخی و با شکوه ملت ایران در انتخابات 24 خرداد؛

پیروز حقیقی انتخابات،ملت بزرگ ایران است که به حول و قوه الهی توانست گامی استوار بردارد و گوهر نفوذ ناپذیرو چهره پر نشاط و مصمم و دل سرشار از امید و ایمان خود را به نمایش بگذارد.


در نشست هم اندیشی اساتید مورخ 92/02/08  از سازندگان مراکز نگهداری ایثار و نظام معافی و هم چنین از خیَر نیکوکار مجتمع دانشجویی (خوابگاه) حضرت فاطمه (س) قدردانی شد.عضو مجمع خیرین سلامت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، آقای حاج ولی الله امیرجانی: ساخت و تجهیزات بیمارستان اولویت کاری من است.

 

 

 

ساخت وتجهیز  و کمک به خوابگاههای دانشجویی از بهترین خاطرات زندگی ام بود و تجهیزات خوابگاه های دانشگاهی بمنظور ارتقا خدمات به دانشجویان از اولویت های نظام سلامت محسوب می شود.

 

 

 

 

 


گزارش تصویری از روند پروژه احداث ساختمان توسط خیرین در بیمارستان روانپزشکی رازی

 

=====================================================================================

به مناسبت عید سعید قربان جمعی از خیّرین و نیکوکاران با قربانی کردن ، عید را گرامی داشته و با عیادت بیماران بستری در بخش های درمانی از آنان دلجویی کردند

   

 

     

 

======================================================================================

به مناسبت گرامیداشت عید ولایت و امامت ، غدیر خم ، آقایان حاج سیّد رضا نیّری عضو هیئت امنای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دبیر کل مجمع خیّرین سلامت کشور ، دکتر سیّد علی حسینی رییس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و گروه همراه از بیماران بخش ابوریحان عیادت نموده و مذاکراتی پیرامون باز سازی بخش قانون و بخش پاراکلینیکی به عمل آوردند.

       

      

 

 

   دانلود فایل : payam-emam-25-khordad.pdf           حجم فایل 99 KB