چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

تیم دانشجویان فناور و ایده پرداز دانشگاه علوم بهزیستی، صدرنشینی در مسابقه ملی فن بازار سلامت را حفظ کرد

   دانشجویان فناور دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، برای چهارمین هفته پیاپی موفق به کسب امتیاز کامل و مقام اول در میان  19 تیم  از دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز علمی و تحقیقاتی شرکت کننده در مسابقه ملی فن بازار سلامت شدند.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، این تیم که در هفته اول با انتخاب موضوع «   Falling(افتادن) در سالمندان » توانسته بود امتیاز کامل را کسب نماید، در هفته دوم مسابقه، با ارائه پروفایل توصیفی دقیق از گروه های سالمندی در معرض خطر، در هفته سوم با انجام مصاحبه با سالمندان درباره موضوع  falling  و در هفته گذشته (مرحله چهارم) نیز با ارائه موضوعات مربوط به سقوط و افتادن در سالمندان و مشکلات ناشی از آن، موفق شد نظر داوران را جلب، و با کسب امتیاز کامل، جایگاه خود را در صدر جدول این مسابقه حفظ کند.

    قرار شده است تا براساس نظر مساعد مسئول دفتر توسعه فناوری سلامت دانشگاه، تسهیلات ویژه ای برای استقرار  این تیم بعنوان هسته فناور در مرکز رشد و حمایت های مالی و فناوری و برای اجرایی شدن ایده هایشان در نظر گرفته شود.

    گفتنی است؛ مسابقه دانشجویی « حل مساله » در کنار ششمین فن بازار کشوری که از مهرماه سالجاری آغاز شده، همچنان بصورت مجازی ادامه دارد و هر هفته نتایج رقابت بین تیم های شرکت کننده طی مرحله انجام شده در همان هفته، اعلام می شود.

    تیم شش نفره دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی که به سرپرستی دکتر " فرهود سعید ارشادی " عضو هیات علمی دانشگاه در این مسابقه شرکت کرده است، شامل دانشجویان فناور و ایده پرداز از گروه های آموزشی کاردرمانی، فیزیوتراپی، ارگونومی، روانشناسی بالینی، گفتار درمانی و ارتز و پروتز می شود.

   مسابقه دانشجویی « حل مساله » در کنار فن بازار کشوری، همه ساله به همت معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود و تیم های دانشجویی شرکت کننده در این برنامه، پس از یک دوره آموزشی کسب و کار یک ماهه و آشنایی با مفاهیم کسب و کار، به رقابت در فضای کسب و کار می پردازند.

 سایت   http://htcd.tums.ac.ir/5htm98/  اطلاعات مربوط به این رویداد علمی را به علاقه مندان ارائه می دهد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١٤:٠٨ - شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٧١٨    /    تعداد نمایش : ٢٩٧٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج