چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛

اولین نشست از کارگاه آموزشی « نقش زن و سلامت معنوی خانواده » برگزار شد

   اولین نشست کارگاه آموزشی « نقش زن و سلامت معنوی خانواده » روز یکشنبه به همت دفتر واحد خواهران نهاد رهبری و دفتر امور بانوان دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی برگزار شد.

   به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، " مرضیه عزتی وظیفه خواه " استاد دانشگاه در حوزه خانواده و جمعیت ، در این نشست مجازی گفت: موضوع  سلامت معنوی، موضوعی جهانی است و  از آنجایی که با مخاطبان دارای سبک ایرانی اسلامی در ارتباطیم، باید نسخه سلامت معنوی را بومی‌سازی کنیم و در عرصه سلامت معنوی، مبانی اعتقادی در عرصه خداجویی، خدا دوستی و خدا محوری را پیش روی خود قرار دهیم.

   عزتی وظیفه خواه افزود: سلامت معنوی تا حد زیادی تحت تأثیر نگرش های خانواده قرار دارد و نقش تربیتی زن و مادر در عرصه سلامت معنوی خانواده، نقش بی بدیلی دارد .

   وی تصریح کرد:  انسان های سالم و رشد یافته در خانواده های سالم پرورش می یابند و آسیب های اجتماعی گوناگون از خانواده های ناسالم نشات می گیرد و با پرداختن و تبیین سلامت معنوی می توان شاهد جریانات سازنده ای در این عرصه بود.

   بگفته این استاد دانشگاه، موضوع سلامت معنوی هر فرد، موضوعی نسبی است  و باید با توجه به منابع صحیح مورد ارزیابی قرار گیرد .

   گفتنی است،  دومین نشست مجازی این کارگاه با موضوع " زن و سلامت معنوی خانواده " یکشنبه هفته آینده ( ۱۹ اردیبهشت ماه ) از ساعت ۱۰ الی 12 در فضای " اسکای روم " برگزار خواهد شد.

   کارکنان دانشگاه جهت آگاهی از برنامه های آموزشی موضوعات " خانواده و سبک زندگی" می توانند به لینک زیر بپیوندند:

https://chat.whatsapp.com/I6szLPFQnAT6DfVSO3DqPE

 

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: گلرخ


١٨:٤٠ - يکشنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ١٩٠٨٠    /    تعداد نمایش : ١٣١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج