چاپ        ارسال به دوست

اداره رفاه دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی؛

اعلام شرایط ثبت نام برای دریافت وام دستیاری و PHD مجردی دانشگاه (ورودی های سال ۱۳۹۶و ما قبل آن)

   اداره رفاه دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (چهارشنبه) طی اطلاعیه ای، شرایط  ثبت نام برای دریافت وام دستیاری و PHD مجردی دانشگاه (ورودی های سال ۱۳۹۶و ما قبل آن)  را اعلام کرد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مفدا، در اطلاعیه اداره رفاه دانشجویی دانشگاه آمده است:  کسانی که متقاضی دریافت وام دستیاری و PHD به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال می باشند، می توانند از تاریخ ۲۱ آبان ماه لغایت ۴ آذرماه جاری به سیستم پورتال صندوق رفاه به آدرس portal.srd.ir مراجعه کرده و نسبت به ثبت درخواست وام  ( نوع وام دستیاری ) اقدام کنند.

     همچنین در این اطلاعیه، شرایط ثبت نام وام دانشجویان مجرد ورودی های ۹۶ و قبل آن در مقاطع دستیاری، PHD ، به شرح زیر اعلام شد:
۱-دانشجویان بعد از ثبت نام در سیستم پورتال، پیامکی از صندوق رفاه دریافت مبنی بر اینکه در اولویت دریافت وام می باشید  و برای انجام مراحل بعدی کار به بانک مهر مراجعه نمایید
۲-مراحل ثبت نام الف )مراجعه به سیستم پورتال صندوق رفاه    ب)ثبت شماره دانشجویی، کد ملی و نام دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی   ج )درخواست وام   د)نوع وام را ضروری و گزینه دستیاری انتخاب و در پایان برای نهایی کردن ثبت نام بر روی دکمه ثبت درخواست کلیک نمایید.
( تذکر: چنانچه  شماره دانشجویی متقاضی ثبت نگردید، می تواند جهت رفع  مشکل با اداره رفاه به شماره ۰۲۱۲۲۱۸۰۱۶ تماس بگیرد.)

۳- نیازی به دادن تعهد محضری نمی باشد.
۴- دانشجویان باید دارای حساب در بانک قرض الحسنه مهر باشند .
۵-جهت تشکیل پرونده : وام گیرنده (دانشجو ) و ضامن می توانند همزمان یا مجزا  به شعب بانک مهر مراجعه نمایند، البته هر دو آنها می بایست فاقد بدهی غیر جاری (سر رسید گذشته، معوقه، مشکوک الوصول ) و یا چک برگشتی به سیستم بانکی یا صندوق باشند.

۶- مبلغ وام ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال با سود ۴ درصد می باشد و ۸ ماه بعد از دریافت وام در ۳۴ قسط باید نسبت به پرداخت آن اقدام شود.
۷- دانشجو باید نسبت به معرفی یک ضامن کارمند یا کاسب مورد تایید بانک با ارائه گواهی کسر از اقساط یا چک صیادی معتبر از حساب معتبر  به بانک اقدام نمایند.
۸- در فاز اول اولویت با دانشجویان ورودی ۹۶ و قبل می باشد و در فازهای بعدی امکان ثبت نام و دریافت وام برای همه دانشجویان امکان پذیر خواهد شد.

۹دانشجویانی که مرحله دفاع از پایان نامه را انجام داده اند، مشمول وام نمی شوند.

انتهای پیام/

تهیه خبر: طیبی


٢١:٥٣ - چهارشنبه ٢١ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٧١٢    /    تعداد نمایش : ٧٤٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج