چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، فرارسیدن « هفته بسیج » را تبریک گفت

   رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، امروز یکشنبه با انتشار پیام، فرارسیدن « هفته بسیج » را به همه همکاران بسیجی و اعضای بسیج جامعه پزشکی در دانشگاه و مراکز تابعه، تبریک گفت.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، متن کامل پیام دکتر " حمیدرضا خانکه " به این شرح است:

" به نام خداوند قادر و توانا "

    فرارسیدن هفته بسیج، یادآور تعهد، ایمان، ازخودگذشتگی و سادگی است، نیرویی که از هر قشر و طبقه ی اجتماعی، فقط به پشتوانه ایمان واقعی و خالص به خداوند، بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبری معظم، حرکتی رو به جلو دارد تا شکوفایی هرچه بیشتر انقلاب اسلامی را شاهد باشیم.

    بسیج، یادآور هشت سال دفاع مقدس با گوشت و پوست و استخوان است. جوانانی که بی ادعا به دل دشمن زدند تا یک وجب از خاک سرزمین اسلامی را از دست ندهند. نوجوانانی که جثه کوچکشان گنجایش روح بزرگشان را نداشت.

    اراده محکم و استوار این جوانان بر میادین مین غلبه می کرد و دشمن را با حیرت برخاک می کشید. و نام بسیج و بسیجی، یک هویت، و یک نگرش و دیدگاه شد تا جاودانه بماند.

    ایامی که به نام این جوانان متبرک شده و « هفته بسیج » نام گرفته است، بنقل از رهبری معظم، « در حقیقت فرصتی برای ارائه حرکت عظیمی است که به وسیله امام بزرگوار (ره)، در این کشور پایه گذاری شد و این حرکت، در این منطقه اسلامی و دینی، برای دیگر ملت ها هم ان شاالله الگو و سرمشق خواهد شد ».

    فرارسیدن این ایام مبارک را به همه همکاران بسیجی و اعضای بسیج جامعه پزشکی در دانشگاه و مراکز تابعه، تبریک گفته و آرزوی سلامتی و بهروزی در مسیر سبز تحقق اهداف بسیجی را برای ایشان دارم.

دکتر حمیدرضا خانکه

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

 ٠٨:٣٥ - يکشنبه ٢ آذر ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٧٨٦    /    تعداد نمایش : ٢٨٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج