• 1403/04/12 - 12:04
  • - تعداد بازدید: 117
  • - تعداد بازدیدکننده: 113
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی :

رئیس دانشگاه، روز تکریم بازنشستگان را به همه همکاران بازنشسته تبریک گفت

رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، با انتشار پیام ، فراررسیدن سالروز خانواده و هفته تکریم بازنشستگان (۲۵ ذی الحجه) را به همکاران بازنشسته دانشگاه و مراکز درمانی تابعه ، تبریک گفت.

رئیس دانشگاه، روز تکریم بازنشستگان را به همه همکاران بازنشسته تبریک گفت

رئیس دانشگاه علوم  توانبخشی و سلامت اجتماعی، با انتشار پیام، فرار رسیدن سالروز خانواده و هفته تکریم بازنشستگان  (۲۵ ذی الحجه)  را به همکاران بازنشسته دانشگاه و مراکز درمانی تابعه ، تبریک گفت.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی ، متن پیام دکترسیدعلی حسینی  به‌ شرح ذیل است:

   روز " خانواده و تکریم بازنشستگان "، یادآور ارج نهادن بر دو دیدگاه و نگرش " حفظ کانون گرم خانواده" و "احترام به پیشکسوتان و بازنشستگان" است که با توسعه جوامع بشری با هر نژاد و مذهب، بر نقش و تاثیرگذاری آنها در جامعه، بیش از پیش تاکید شده است.

در عصر کنونی به رغم پیشرفت علم و تکنولوژی، به جرات می‌توان گفت که نقش " کانون خانواده "در سلامت جامعه بسیار تاثیرگذار بوده و یکی از عوامل اصلی در پیشگیری و درمان انواع آسیب های اجتماعی و روانی افراد بشمار می‌رود.

   نیروی انسانی که عامل اصلی توسعه پایدار هر جامعه ای محسوب می‌شود، در وهله نخست، و در حساس‌ترین و سرنوشت سازترین دوران زندگی و رشد خود، از خانواده تاثیر می گیرد و خانواده است که در طول حیات انسان، عنصر جدایی ناپذیر ساختار شخصیتی او را تشکیل می دهد.

همچنین در این روز، بیش از گذشته یاد می‌کنیم از پیشکسوتان عرصه فعالیت، که اگر کوله‌بار تجربه آنان نسل به نسل سپرده نمی‌شد، چرخه کار و تلاش، دچار مشکل می‌شد، چرا که درس برگرفته از تجربیات پیشکسوتان، در هیچ کلاس و کتاب دانشگاهی یافت نمی شود.

این روز بزرگ را به خانواده بزرگ دانشگاه  علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و همکاران بازنشسته دانشگاه و مراکز درمانی تابعه، تبریک گفته و امیدوارم بتوانیم از تجربه‌های ارزشمند آنان در جهت تحقق اهداف دانشگاه و نظام مقدس جمهوری اسلامی بهره مند شویم.

 

                                       دکتر سیدعلی حسینی

                                                                 رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 30816
خبرنگار

فاطمه گلرخ

عبارت خود را درج و جهت جستجو

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس:

تغییر نوع موس:

تغییر رنگ ها:

رنگ اصلی:

رنگ دوم:

رنگ سوم: