• 1403/02/03 - 12:50
  • - تعداد بازدید: 266
  • - تعداد بازدیدکننده: 262
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی :

آغاز ثبت نام وبینارهای ترویجی کانون مدیریت دارایی‌های فکری در بهار ۱۴۰۳

دفتر مالکیت های فکری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه از آغاز به کار وبینارهای ترویجی کانون مدیریت دارایی‌های فکری در بهار ۱۴۰۳ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، دفتر مالکیت های فکری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم توانبخشی وسلامت اجتماعی طی اطلاعیه ای اعلام کرد:وبینارهای ترویجی کانون مدیریت دارایی‌های فکری در بهار ۱۴۰۳ آغاز شدو این برنامه با رویکردی جدید توسط کانون مدیریت دارایی های فکری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری احیا و از سه‌شنبه ( ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ) آغاز شده و ادامه دارد.
وبینارهای آموزشی با هدف آگاهی عمومی برای گروه‌های مخاطب دانشگاهی و کسب و کاری با موضوعات متنوع مالکیت فکری و حمایت های آن، کپی‌رایت، هوش مصنوعی تا استراتژی و مدیریت دارایی‌های فکری، قراردادها و ارزشگذاری دارایی‌های فکری به صورت برخط هر سه‌شنبه ساعت 14-16 به صورت رایگان برگزار می‌شود. اعضای هیات علمی، دانشجویان، پژوهشگران و سایر متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در خصوص هرکدام از سرفصل‌های برنامه بهار، به وب سایت کانون مدیریت دارایی‌های فکری  به آدرس https://patentoffice.ir/ مراجعه کنند.
 
انتهای پیام/
تهیه و تنظیم خبر : گلرخ
  • گروه خبری : اطلاعیه ها
  • کد خبر : 30531
خبرنگار

فاطمه گلرخ

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس:

تغییر نوع موس:

تغییر رنگ ها:

رنگ اصلی:

رنگ دوم:

رنگ سوم: