• 1403/01/29 - 13:21
  • - تعداد بازدید: 677
  • - تعداد بازدیدکننده: 630
  • زمان مطالعه : 4 دقیقه
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی :

انعقاد قرارداد بیمه درمان تکمیلی سال 1403 با بیمه آسیا

مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه در راستای تامین رفاه حداکثر همکاران محترم، قرارداد بیمه درمان تکمیلی کارکنان شاغل در سال 1403 را با شرکت آسیا از تاریخ ۱ فروردین ماه تا 30 اسفند ماه 1403 منعقد نموده است.

مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه در راستای تامین رفاه حداکثر همکاران محترم، پس از بررسی های به عمل آمده به منظور تهیه بهترین نرخ و شرایط ، قرارداد بیمه درمان تکمیلی کارکنان شاغل در سال 1403 را با شرکت آسیا  در قالب دو طرح طلایی و نقره ای  از تاریخ  ۱ فروردین ماه تا 30 اسفند ماه 1403 منعقد نموده است.

از متقاضیان خواهشمندیم با توجه به شرایط اعلام شده به آدرس اینترنتی  https://staff.uswr.ac.ir مراجعه و از بین دو طرح طلایی و نقره‌ای یک طرح را به صورت اختیاری برای خود و افراد تحت پوشش انتخاب نمایند. ثبت نام برای کارکنان محترم هیئت علمی، رسمی، پیمانی، قراردادی (طرحی  و ضریب k در صورت عدم تایید امور مالی ملزم به پرداخت حق بیمه یک ساله) خواهند بود. 

لازم به ذکر است پیرو تلاش و پیگیری صورت گرفته از سوی مدیریت پشتیبانی و رفاهی، قرارداد فاقد دوره انتظار می باشد. با توجه به تغییرات صورت گرفته در قرارداد جدید قبل از اقدام به ثبت نام موارد پیوست شده را با دقت مطالعه نمایید.

 

تقاضای ثبت نام در بیمه درمان تکمیلی اداره رفاه به منزله مطالعه و پذیرش تمام شرایط قرارداد می باشد.

 

تاریخ ثبت نام: 29 فروردین تا  5 اردیبهشت 1403 (مهلت ثبت نام به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد)

 

 - پوشش بیمه درمان تکمیلی ایثارگران معزز (جانباز، آزاده، فرزند شهید، پدر و مادر شهید، همسر شهید) مطابق با سال گذشته از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه خواهد شد. در صورت ابلاغ بخش نامه جدید اطلاع رسانی لازم صورت خواهد پذیرفت.

 آن دسته از همکاران ایثارگری که به هر دلیل اقدام به ثبت نام در این سامانه نمایند حق بیمه درمان تکمیلی آن ها رایگان نخواهد بود و از حقوق دریافتی فرد کسر می گردد. همان گونه که ذکر شد خدمات بیمه درمان تکمیلی رایگان بابت ایثارگران معزز از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه می گردد و نیاز به ثبت نام در این سامانه نیست.

توجه: همکاران محترم لطفا به دقت موارد زیر را مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند. در صورت ثبت نام و ارائه مشخصات بعنوان تاییدیه نهایی، امکان هیچگونه تغییری در شرایط پذیرفته شده وجود نخواهد داشت.

 

*   امکان تغییر طرح انتخابی بیمه تکمیلی تا پایان قرارداد وجود ندارد و طرح انتخاب شده برای کارمند و افراد تحت تکفل ثبت نام شده در سایت نیز یکسان می باشد.

*  مدت قرارداد ۱ فروردین ماه 1403 لغایت ۲۹ اسفند ماه 1403 می‌باشد و این  مدت حسب صلاحدید دانشگاه تا دو ماه قابل تمدید است و در این مدت امکان انصراف یا تغییر طرح بیمه وجود نخواهد داشت.

*   بنابر ضوابط قرارداد منعقده کارکنانی که تحت هر عنوان از جمله مرخصی بدون حقوق، استعلاجی و ... به مدت یک سال یا بیشتر از دانشگاه حقوق دریافت نمی کنند امکان عضویت و بهره‌مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی را برای خود و افراد خانواده نخواهند داشت.

* حق بیمه افرادی که به هر دلیل از بیمه تکمیل درمان حذف می گردند( افراد مستعفی، اخراجی، پایان خدمت، فوت، طلاق و خروج از کفالت)، اگر چنانچه از بیمه نامه استفاده کرده باشند(دریافت خسارت) به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد و تا پایان قرارداد ملزم به پرداخت حق بیمه می باشند. اما افرادی که از لیست بیمه حذف می گردند، چنانچه تا آن زمان از بیمه خود استفاده نکرده اند(پس از استعلام از شرکت بیمه) برای ماه های باقیمانده نیازی به پرداخت حق بیمه ندارند.

* افزایش در گروه بیمه شدگان در طول مدت قرارداد از قبیل ( جدیدالاستخدام، انتقالی، کلیه افرادی که پس از شروع قراداد تحت تکفل بیمه شدگان مثل ازدواج – تولد فرزند و ... قرار می گیرند)، انجام خواهد شد.

*   در صورتی که در هر مرحله از قرارداد بیمه، مرکز درمانی مراجعه شده، مدارک درمانی، صورت حساب ها و درمان بیمه شده در آن مرکز را تائید ننماید،(عدم مطابقت صورت حساب ارائه شده با خدمات دریافتی) مطابق با قوانین بیمه های درمان تکمیلی، پوشش بیمه درمان تکمیلی بیمه شده اصلی و افراد تبعی لغو، کل وجوه پرداختی شرکت بیمه تحت هر عنوان بازپس گرفته خواهد شد و حق بیمه پرداختی نیز عودت داده نمی شود. (مطابق ماده ۷ فصل سوم آئین نامه ۹۹  بیمه مرکزی)

*   کلیه پرداخت های شرکت بیمه گر مطابق با تعرفه اعلامی وزارت محترم بهداشت در بخش خصوصی و دولتی، کتاب ارزش های نسبی و آئین نامه ۹۹بیمه درمان بیمه مرکزی خواهد بود.

  *  به منظور کنترل ضریب خسارت و جلوگیری از افزایش قابل توجه حق بیمه ها در قرارداد سال آتی، کلیه هزینه های بستری و پروتز تنها در صورت استفاده از سهم بیمه گر اول قابل پرداخت می باشد.

 

 

 
  • گروه خبری : اطلاعیه ها
  • کد خبر : 30485
خبرنگار

ونوس پارسا

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس:

تغییر نوع موس:

تغییر رنگ ها:

رنگ اصلی:

رنگ دوم:

رنگ سوم: