• 1403/04/10 - 09:31
  • - تعداد بازدید: 160
  • - تعداد بازدیدکننده: 147
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس دبیرخانه مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی:

تجهیزات توانبخشی مراکز درمانی دانشگاه توسط خیر سلامت خریداری می‌شود

رئیس دبیرخانه مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی گفت:خیرین سلامت سرمایه‌های اجتماعی کشور هستند طبق توافق به‌عمل آمده بخشی از تجهیزات مورد نیاز مراکز درمانی دانشگاه توسط خیر سلامت خریداری می‌شود.

 تجهیزات توانبخشی مراکز درمانی دانشگاه توسط خیر سلامت خریداری می‌شود

به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه، دکتر مسعود فلاحی خشکناب رئیس دبیرخانه مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، در جلسه‌ای با دعوت از نماینده مسئولیت اجتماعی هولدینگ فیروزه که در دفتر مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی برگزارشد، گفت: این جلسه به منظور  بررسی و رفع نیازهای مراکز تابعه دانشگاه برگزار شد.

دکتر فلاحی به موضوع نیاز جامعه به خدمات توانبخشی اشاره کرد و افزود: حمایت‌ها و اقدامات خیرین، بال بزرگی در کنار بال دانش تخصصی و پتانسیل علمی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و عاملی برای رفع مشکلات خدمت‌رسانی در بیمارستان‌ها محسوب می‌شود.

در این جلسه، دکتر فلاحی با تشریح نیازهای احصاشده مراکز تابعه دانشگاه از سوی دفتر مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه، گفت: با حمایت هولدینگ فیروزه، مقرر شد نیازهای مراکز رفیده، نظام مافی و اسما در رابطه با تجهیزات توانبخشی، خریداری و در اختیار مراکز فوق الذکر قرار گیرد.

رئیس دبیرخانه مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه افزود: با پیگیری این توافق، انشاالله معادل یک میلیارد تومان تجهیزات توانبخشی در اختیار مراکز تابعه دانشگاه قرار می‌گیرد.

محمدرضا غلامی، مدیر مسئولیت اجتماعی گروه مالی فیروزه گفت: با افتخار اعلام می‌کنیم که این گروه همچنان به پیشبرد فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی خود ادامه می‌دهد، در راستای تعهد به جامعه، گروه مالی فیروزه چندین پروژه مهم در نقاط مختلف کشور به اتمام رسانده و برنامه‌های جدیدی را آغاز کرده است.

وی اظهار داشت: ما همواره به اهمیت مسئولیت اجتماعی باور داریم و متعهد به ایجاد تاثیرات مثبت در جامعه هستیم، تلاش‌های ما در این زمینه شامل حمایت از مراکز درمانی، بهبود وضعیت افراد دارای ناتوانی و کودکان است.

مدیر مسئولیت اجتماعی گروه مالی فیروزه، تأمین و توزیع تجهیزات کمکی مانند ویلچر، عصا و سمعک برای افراد دارای ناتوانی، برگزاری دوره‌های آموزشی و توانبخشی برای افراد دارای ناتوانی برای بهبود مهارت‌ها و استقلال آنان، راه‌اندازی برنامه‌های آموزشی برای کارآفرینی و اشتغال‌زایی ویژه افراد دارای ناتوانی و تأمین تجهیزات پزشکی و درمانی برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در مناطق محروم را برخی از اقدامات اخیر این گروه عنوان کرد.

غلامی همچنین افزود: مسئولیت اجتماعی برای ما تنها یک وظیفه نیست، بلکه یک فرصت برای ایجاد تغییرات مثبت و پایدار در جامعه است و امیدواریم که با این اقدامات بتوانیم به بهبود کیفیت زندگی افراد و حفاظت از محیط زیست کمک کنیم.

وی در پایان گفت: گروه مالی فیروزه برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای آینده دارد که شامل افزایش حمایت‌ها در حوزه‌های مختلف و گسترش پروژه‌های اجتماعی است و این گروه همچنان به تعهدات خود پایبند خواهد بود و با همکاری شرکای مختلف، به دنبال راه‌حل‌های نوآورانه برای چالش‌های فرهنگی و اجتماعی است.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم: فاطمه گلرخ

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 30810

تصاویر

خبرنگار

فاطمه گلرخ

عبارت خود را درج و جهت جستجو

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس:

تغییر نوع موس:

تغییر رنگ ها:

رنگ اصلی:

رنگ دوم:

رنگ سوم: